top of page
Alpi2023_LInda (1 of 1).jpg

PAR LINDU

Esmu fotogrāfe, grafiskā dizainere, liela klasiskās un modernās arhitektūras entuziaste, kaislīga ceļotāja un mamma brīnišķīgai meitiņai, un tieši meitas iedvesmota - dekoratīvo mājas piederumu un trauku zīmola Ofelia.decor radītāja. 
Mani vienmēr aizrāvis dizains, formas, kompozīcija. Jau kopš bērnības savu ikdienu nevaru iedomāties bez auto un mūzikas. Taču auto tēma man ir tuvumā arī ikdienā, nu jau 7. sezonu vadot oficiālo automašīnu Mini klubu Latvijā - Minimania.lv.

Ar fotografēšanu iepazinos jau skolas laikā, līdz iemīlēju to līdz sirds dziļumiem, kad tiku pie savas pirmās spoguļkameras un sāku pētīt pasauli caur kameras aci. Līdz šim brīdim esmu savus veikumus atrādījusi 4 personālizstādēs un aktīvi to turpinu darīt gan sociālajos tīklos, gan šeit pat.

Bez fotogrāfijas nevaru iedomāties savu ikdienu, tāpat arī bez zīmuļa un otas ne... Skolas gados sapņoju kļūt par auto dizaineri (šo ideju joprojām šad tad apdomāju un pavisam nost nolikusi neesmu).  Esmu studējusi arhitektūru, pilsētplānošanu un fotogrāfiju. 

AlpiDrons2019pano.jpg

Sazinies

+371 26106884

Raksti

Seko

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page